Edmashuriany binti Edris
Penolong Setiausaha (Kewangan)

E-mel: edma@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext:184

Nur An Anisa binti Amir
Penolong Akauntan (KUP)

E-mel: anisa.amir@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 193

088-488881 Ext: 193
Esterlinda S. Giluk
Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan)

E-mel: esterlinda@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 193

088-488881 Ext: 193
Bibby Rosazeana binti Majuil
Pembantu Tadbir Kanan (P/O)

E-mel: bibby@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 194

Muhammad Fakhri Akhmal bin Awang Shari
Pembantu Tadbir (P/O)

E-mel: fakhri@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 194

Michol Lin
Penolong Setiausaha (Pentadbiran)

E-mel: michol.lin@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 111

Elvi binti Sinteh
Penolong Pegawai Tadbir

E-mel: elvi@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488 881 Ext: 184

Wan Zawani binti Mior Ahmad
Pembantu Tadbir Kanan (P/O)

E-mel: wan.zawani@psupsabah.gov.my
Telefon: 088- 488881 Ext: 191

Sulung Au Shin Ling
Pembantu Tadbir (P/O)

E-mel: shin.ling@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 195

Clarence bin David
Pembantu Tadbir (P/O)

E-mel: clarence@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 195

Roridah @ Noridah binti Sani
Pembantu Operasi Kanan

E-mel: noridahsani@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 199

Arman bin A Besar
Pembantu Operasi

E-mel: arman@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 199

Johan bin Iyah
Pemandu

E-mel: johan@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 197

Mohd. Azromy bin Abd. Kayum
Pemandu

E-mel: azromy@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 197

Sabli bin Usoh
Pemandu

E-mel: sabli@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 197

Mohd Ebdaziem bin Abrahim
Pemandu

E-mel: ebdaziem@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 197

Jayemoryson Kiah
Pembantu Awam

E-mel: jayemoryson@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 122

Fenny Andrew
Pegawai Khidmat Pelanggan (MySTEP)

Emel: fenny@psupsabah.gov.my

Telefon: 088-488881 

Patrick Laing Ngau
Penolong Setiausaha (Harta)

E-mel: patricklaing@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 108

Patrick Wong Seng Shen
Penolong Jurutera (Awam)

E-mel: patrick@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 107

Hanisah binti Awang
Penolong Jurutera (Awam)

E-mel: hanisah@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 102

Nur Hidayah binti Mandarin
Penolong Jurutera (Awam)

E-mel: hidayah@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 114

Noor Hani binti Jaafar
Pembantu Tadbir (P/O)

E-mel: noorhani@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 104

Boleh bin Das
Pembantu Kemahiran Kanan

E-mel: boleh@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 107

Mohd. Faizal bin Abd. Mues
Pembantu Kemahiran

E-mel: faizal@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 102

 

Shahfri bin Md Muktah
Penolong Setiausaha (Bangunan)

E-mel: shafri@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488 881 Ext:185

Hidayat Bin Abd Latiff
Penolong Pegawai Tadbir

Telefon: 088-488881 Ext: 116

Dg. Suryati binti Awg. Ibrahim
Pembantu Tadbir Kanan

E-mel: suryati@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 114

Leong Tze Ming
Pembantu Tadbir (P/O)

E-mel: leong@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488 881 Ext: 106

Welldy Rayner
Pembantu Awam

E-mel: welldy@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488 881 Ext: 197

Ag Mohd Izzuddin Hariz Bin Ag Kachee
Penolong Setiausaha (Integriti )

E-mel: hariz.kachee@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 186

E-melNo. Telefon
Mohd Firdaus bin Manjan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)

E-mel: firdaus@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488 881

Afrancesca Johnny
Pegawai Penyelidik Sosial (MyStep)

E-mel: afrancesca@psupsabah.gov.my

 

Nur Effa binti Maruf
Penolong Pegawai Penerangan
E-mel: nur.effa@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881
E-melNo. Telefon
Nur Farahani Binti Seminin
Pegawai Penerangan (MyStep)

E-mel: nur.farahani@psupsabah.gov.my

Mohamad Azwani bin Razab
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

E-mel: azwani@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 101

Abu Bakar Siddek bin Abindin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (KUP)

E-mel: ab.siddek@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 101

Leona Donna Lumius
Pegawai Teknologi Maklumat (MyStep)

E-mel: leona.donna@psupsabah.gov.my

Francis Labi
Penolong Pustakawan Kanan

E-mel: francis@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 109

Rayner Harry Danis
Pembantu Pustakawan Kanan

E-mel: rayner@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 110

Suzyanna Yap
Pembantu Pustakawan Kanan

E-mel: suzyanna@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 110

PENGIKTIRAFAN

Paparan terbaik menggunakan pelayar Mozilla FireFox, Internet Explorer 8, Google Chrome

HUBUNGI KAMI

Pejabat Setiausaha Persekutuan Sabah, Jabatan Perdana Menteri,

Blok A, Aras 7, Kompleks Pentadbiran Kerajaan Persekutuan Sabah,

Beg Berkunci No. 2063, Jalan UMS, 88400 Kota Kinabalu, Sabah.

BERHUBUNG DENGAN KAMI

Kami di Media Sosial. Sertai dan berhubung dengan kami.

Tarikh Kemaskini: 30/06/2022

© 2022 Laman Web Rasmi Pejabat Setiausaha Persekutuan Sabah.