Zuhana Binti Halid
Penolong Setiausaha (Kewangan)

E-mel: zuhana@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext:184

Nur An Anisa binti Amir
Penolong Akauntan (KUP)

E-mel: anisa.amir@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 193

Esterlinda S. Giluk
Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan)

E-mel: esterlinda@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 193

Bibby Rosazeana binti Majuil
Pembantu Tadbir Kanan (P/O)

E-mel: bibby@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 194

Muhammad Fakhri Akhmal bin Awang Shari
Pembantu Tadbir (P/O)

E-mel: fakhri@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 194

Shahfri bin Md Muktah
Ketua Penolong Setiausaha (Pentadbiran & Kewangan)

E-mel: shafri@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 111

Elvi binti Sinteh
Penolong Pegawai Tadbir

E-mel: elvi@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488 881 Ext: 184

Mohamad Azwani bin Razab
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

E-mel: azwani@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 101

Francis Labi
Penolong Pustakawan Kanan

E-mel: francis@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 109

Abu Bakar Siddek bin Abindin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (KUP)
Clarence bin David
Pembantu Tadbir (P/O)

E-mel: clarence@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 195

Rayner Harry Danis
Pembantu Pustakawan Kanan

E-mel: rayner@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 110

Suzyanna Yap
Pembantu Pustakawan Kanan

E-mel: suzyanna@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 110

Roridah @ Noridah binti Sani
Pembantu Operasi Kanan

E-mel: noridahsani@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 199

Arman bin A Besar
Pembantu Operasi

E-mel: arman@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 199

Jayemoryson Kiah
Pembantu Awam

E-mel: jayemoryson@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 122

Welldy Rayner
Pembantu Awam

E-mel: welldy@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488 881 Ext: 197

Johan bin Iyah
Pemandu

E-mel: johan@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 197

Mohd. Azromy bin Abd. Kayum
Pemandu

E-mel: azromy@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 197

Sabli bin Usoh
Pemandu

E-mel: sabli@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 197

Mohd Ebdaziem bin Abrahim
Pemandu

E-mel: ebdaziem@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 197

Fenny Andrew
Pegawai Khidmat Pelanggan (MySTEP)

Emel: fenny@psupsabah.gov.my

Telefon: 088-488881 

Leona Donna Lumius
Pegawai Teknologi Maklumat (MyStep)

Hidayat Bin Abd Latiff
Penolong Pegawai Tadbir

E-mel: hidayat@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 117

Sulung Au Shin Ling
Pembantu Tadbir (P/O)

E-mel: shin.ling@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 195

Michol Lin
Penolong Setiausaha (Bangunan)

E-mel: michol.lin@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488 881 Ext:185

Dg. Suryati binti Awg. Ibrahim
Pembantu Tadbir Kanan

E-mel: suryati@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 114

Leong Tze Ming
Pembantu Tadbir (P/O)

E-mel: leong@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488 881 Ext: 106

Patrick Laing Ngau
Penolong Setiausaha (Harta)

E-mel: patricklaing@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 108

Patrick Wong Seng Shen
Penolong Jurutera (Awam)

E-mel: patrick@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 107

Hanisah binti Awang
Penolong Jurutera (Awam)

E-mel: hanisah@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 102

Nur Hidayah binti Mandarin
Penolong Jurutera (Awam)

E-mel: hidayah@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 114

Noor Hani binti Jaafar
Pembantu Tadbir (P/O)

E-mel: noorhani@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 104

Boleh bin Das
Pembantu Kemahiran Kanan

E-mel: boleh@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 107

Mohd. Faizal bin Abd. Mues
Pembantu Kemahiran

E-mel: faizal@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 102

Wan Zawani binti Mior Ahmad
Pembantu Tadbir Kanan (P/O)

E-mel: wan.zawani@psupsabah.gov.my
Telefon: 088- 488881 Ext: 191

Ag Mohd Izzuddin Hariz Bin Ag Kachee
Penolong Setiausaha (Integriti )

E-mel: hariz.kachee@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881 Ext: 186

E-melNo. Telefon
Mohd Firdaus bin Manjan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)

E-mel: firdaus@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488 881

Afrancesca Johnny
Pegawai Penyelidik Sosial (MyStep)

E-mel: afrancesca@psupsabah.gov.my

 

Nur Effa binti Maruf
Penolong Pegawai Penerangan
E-mel: nur.effa@psupsabah.gov.my
Telefon: 088-488881
E-melNo. Telefon
Nur Farahani Binti Seminin
Pegawai Penerangan (MyStep)

E-mel: nur.farahani@psupsabah.gov.my

PENGIKTIRAFAN

Paparan terbaik menggunakan pelayar Mozilla FireFox, Internet Explorer 8, Google Chrome

HUBUNGI KAMI

Pejabat Setiausaha Persekutuan Sabah, Jabatan Perdana Menteri,

Blok A, Aras 7, Kompleks Pentadbiran Kerajaan Persekutuan Sabah,

Beg Berkunci No. 2063, Jalan UMS, 88400 Kota Kinabalu, Sabah.

BERHUBUNG DENGAN KAMI

Kami di Media Sosial. Sertai dan berhubung dengan kami.

Tarikh Kemaskini: 10/12/2022

© 2022 Laman Web Rasmi Pejabat Setiausaha Persekutuan Sabah.